KAYIT - KONAKLAMA

 

 

 ONLİNE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Kayıt ve Konaklama talepleriniz için ferhat@dalyatur.com mail adresi ile iletişime geçiniz.

 

Ödeme Seçenekleri;

Kredi Kartı

Online kayıt formunda ilgili alanlar doldurulduktan sonra sistem otomatik olarak kredi kartı ile güvenli ödeme sayfasına yönlendirmektedir. Ödemenizde sorun olması durumunda (yetersiz bakiye, düşük internet hızı, vb.) kullanıcı sayfasına tekrar giriş yaparak “Bilgilerim” menüsünden “İşlemler” menüsüne girerek kredi kartı ile ödemenizi tekrardan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale /EFT

Kayıt ücretinizi Havale/EFT ile gerçekleştirmek isterseniz online kayıt formunu doldurduktan sonra ödeme tipini “Havale” olarak seçip online kaydınızı sonlandırınız. Dalya Turizm hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

 

Hesap Adı: Dalya Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Banka: Yapı Kredi Bankası

Şube: SANAYİİ SİTESİ İZMİR - 220

Hesap No: 56373202

IBAN: TR43 0006 7010 0000 0056 373202

 

** Ödemeyi Havale/EFT ile gerçekleştirecek katılımcılarımızın dekontu ferhat@dalyatur.com mail adresine göndermeleri önemle rica olunur. Dekontu mail ile gönderilmemiş kayıtlar konfirme edilmeyecektir. Ayrıca online kayıt formu doldurulmadan sadece havale/EFT ödemeleri geçersiz sayılacak olup, katılımcılar online kayıtlarını tamamlanana kadar yedek listesinde yer alacaktır.

Kayıt konfirmasyon maili online kayıt ve ödemenin tamamlanmasının ardından kesinlik kazanacaktır

Sempozyum hakkındaki tüm soru ve görüşleriniz için ferhat@dalyatur.com adresinden ya da 0232 464 8830-111 nolu hattan Ferhat Ebret ile iletişime geçebilirsiniz.